27 Eylül 2022

Gündem Mardin

GÜNDEMİ GÜNDEMMARDİN BELİRLER

İl Başkanı Kılıç, AK Parti’nin 21. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İl Başkanı Faruk Kılıç mesajında, “Kurulduğu günden beri Türkiye’nin siyasi hayatında bir çok ezberi bozan, girdiği her seçimden gücüne güç katarak ilerleyen tek parti AK Parti olmuştur. Dün dündür, bugün bugündür anlayışının ön planda olduğu, banka batıkçılarının kol gezdiği, ekonomi, sağlık, eğitim, ulaşım, kalkınma ve insan hakları gibi kavramlarının nerdeyse tanımlanamadığı sancılı bir dönemde siyaset sahnesine ilk adımını atan AK Parti, dik duruşlu asil milletimizin sürekli artan desteğiyle 21 yıldır ülkemize hizmet etmeye devam etmektedir.”

DİK DURUŞUNDAN ASLA TAVİZ VERMEYEN LİDERİMİZ

“Doğruluk, huzur ve güvenin adresi olarak vatandaşın gönlünde taht kuran AK Parti, mazlum ve mağdurun hakkına sahip çıkan tek parti oldu. Toplumsal yıkıma ve körelmeye sebep olacak her olayda ‘one minute’ diyerek dik duruşundan asla taviz vermeyen kurucu liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan, muhatap kim olursa olsun sözünün arkasında durarak Türkiye’nin günden güne güven kazanmasına, dış siyasette tarih yazmasına vesile oldu”.

AK PARTİ TÜRKİYE’NİN GERÇEK POTANSİYELİNİ ORTAYA ÇIKARDI

“Sözlerin anlamını yitirdiği, siyasette güvenin sıfıra düştüğü, kavramların hiçe dönüştüğü bir dönemde ülkemiz geleceğini göremez hale geldi. Yeni bir anlayış, taze bir kan ve gerçekleştireceği projelerle Türkiye’yi kalkındıracak yeni bir oluşuma ihtiyaç vardı. İşte tam bu noktada AK Parti lideriyle ortaya çıkarak imkansız gibi görünen her hamleyi gerçekleştirerek Türkiye’nin gerçek potansiyelini ortaya çıkardı. Milletimizde çaresizlerin çaresi olan AK Parti’yi yıllar boyu destekleyerek günümüze kadar ulaştırdı. Bu güvenle engin vizyonu ile tarihi yeniden yazan AK Parti inşallah 2023 seçimlerinde de halkımızın destekleriyle yeni kapıları aralayacaktır.”

MİLLETİMİZLE TEK VÜCUT OLAN AK PARTİ

“Milletimizle tek vücut olan AK Parti ülkemizin doğusu ve batısını bir tutarak dil, din, ırk, renk ve mezhep ayırımına gitmeksizin hizmet politikasını her yere ulaştırmaktadır. Toplumları tahrip eden yolsuzluk, yozlaşma, usulsüzlük, despotluk ve çıkarcılık gibi kavramlara savaş açan AK Parti, mazlumun gür sesi olmayı kendine şiar edinmiştir. Yıllardır yapılamayan köprü, yol, okul, hastane, havaalanı, üniversite, iş alanları, sosyal alanlar, temel haklar vb. tüm alanlarda yaptığı büyük ataklarla dünyanın bakışlarını üzerine çeken AK Parti emin adımlarla yoluna devam ediyor.”

GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATAN TEK LİDER

Bilim – teknolojide, özellikle savunma alanında yerli olarak ürettiği iha ve sihalarla devrim niteliğinde icraatlar gerçekleştiren AK Parti hükümeti dünya sahnesinde ki yerini en üst seviyelere çıkardı. Terörün her türlüsüne kafa tutan, iç ve dış tüm kirli odaklara karşı mücadele eden AK Parti hükümeti, milletimizin huzuru ve refahı için gecesini gündüzüne katan lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile kararlı adımlar atmaya devam etmektedir. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ki Türkiye, atmış olduğu emin adımlarla dünya da adından sıkça söz ettiren ülke haline geldi. Yaptığı her hamle, söylediği her söylem, gerçekleştirdiği her proje dünyada gündem olan bir Türkiye var artık. Bu duygularla AK Partimizin 21. kuruluş yıldönümünün ülkemize, milletimize ve tüm dünya mazlumlarına hayır getirmesini temenni ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.