Gündem Mardin

GÜNDEMİ GÜNDEMMARDİN BELİRLER

MARDİN’DE YAPIMI TAMAMLANAN VE DEVAM EDEN PROJELER İÇİN CUMHURBAŞKANIMIZA VE BAKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Bugüne kadar Mardin’de yapılan ve yapımı devam eden tüm projelerden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na teşekkür ediyoruz.”

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu’nun Mardin ve ilçelerine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İl Başkanı Kılıç, “Kadim Mardin ilimize yapılan en büyük yatırımların başında gelen yollar ve buna bağlı olarak birçok noktada hayata geçirilen projeler yer almaktadır. Kızıltepe Çevre Yolu, Ceylanpınar-Kızıltepe Yolu, Midyat Yolu, Mardin lojistik merkez projesi, Nusaybin- Cizre-Silopi-Habur, yeni demiryolu projesi, Mardin Havalimanı Terminal Binası yapımı ve daha birçok alanda yapılan ve yapımı devam eden projelerle Mardin tam anlamıyla hizmet kervanından nasibini alan en önemli illerin başında gelmektedir. Bu vesileyle bugüne kadar Mardin’de yapılan ve yapımı devam eden tüm projelerden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na teşekkür ediyoruz.”

“İl Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katılan Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu teşkilat mensuplarımıza ve katılımcılara yönelik önemli mesajlara yer verdi. Türkiye ve yerelde Mardin’de yapılan yatırım hamlelerine ve AK Parti hükümetlerinin günden güne gelişen yapısıyla birlikte çok daha güçlü bir iradeyle önümüzdeki süreçlere hazırlandığını belirtti. Toplantının ardından Derik İlçemizde meydana gelen elim kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımızın aileleri ve yaralılarla bir araya gelerek, hem taziye ve geçmiş olsun temennilerinde bulundu, hem de kaza sonrası devletimizin sağlamış olduğu yardım ve hizmetleri yerinde görmüş oldu. Deriklilerin Sayın Bakanımıza ve heyetimize göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.”
“Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu Kızıltepe İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelerek onlarla hasbihalde bulundu. Mardin’deki programlarını tamamlayan Sayın Bakanımızı tekrar Mardin’de ağırlama konusunda davetimizi yineleyerek havaalanından uğurladık.”

Sosyal Medyada Paylaşın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir