17 Temmuz 2024

Gündem Mardin

GÜNDEMİ GÜNDEMMARDİN BELİRLER

AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANLIĞI’NDA YENİ DÖNEM BAŞLADI

2 min read

AK Parti Mardin İl Teşkilatı’nda, İl Başkanı Vahap Alma Başkanlığında yapılan ilk İl Yönetim Kurulu Toplantısı ile yeni dönem başlamış oldu.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Mardin İl Başkanlığı’na tevdi edilen ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir tarafından mazbatası teslim edilen Vahap Alma dönemi gerçekleştirilen ilk İl Yönetim Kurulu Toplantısı ile başlamış oldu.

Her üyenin kendilerini tek tek tanıttığı toplantıda birlik ve beraberlik mesajı veren İl Başkanı Vahap Alma, “Yerel seçimlere sayılı günler kala Mardin’in ve partimizin çıkarları doğrultusunda birlik içerisinde durmadan, yorulmadan yolumuza devam edeceğiz. Yönetimde bulunan birbirinden değerli her bir kardeşimize önemli görevler düşmektedir. Sorumluluk bilinciyle ülkemize, bölgemize ve Mardinimizebir dava düsturuyla hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız. Allah bizleri bu yeni süreçte mahcup bırakmasın. Alnımızın akıyla ifa etmeyi nasip etsin.”

İl Başkanı Alma, “Yeni Türkiye Yüzyılı’nın inşasında bayrağı devralarak en yükseğe çıkarmanın derdi içerisinde ilimizin her bir metrekaresini dolaşarak vatandaşımızın yanında olacağız. Önümüzde çok önemli bir sürecin bizi beklediğini biliyoruz. İnşallah teşkilatımız ve halkımızla birlikte önümüze çıkacak her türlü engeli bertaraf ederek yolumuza devam edeceğiz. Yönetim kurulunda bulunan her bir kardeşimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın !